blog foto 296x300 - Traganek chiński – zioło, które warto poznać

Traganek chiński to zioło mało znane w Polsce. Jak sama nazwa wskazuje, to niezwykłe naturalne lekarstwo popularne jest za to od wieków w Chinach. Pochodzi z rodziny „lukrecjowatych” i przez wiele lat było dodawane m. in. do leczniczych herbat. Traganek posiada wiele wspaniałych właściwości zdrowotnych, m.in. poprawia wytrzymałość i żywotność organizmu ludzkiego. Działa podobnie jak żeń-szeń, pobudzając organizm i dodając mu witalności oraz poprawiając samopoczucie.

Zioło Traganek charakteryzuje się działaniem przeciwrodnikowym, co oznacza, iż wpływa odmładzająco na nasz organizm. Jest też stosowany w terapiach antynowotworowych i wspiera osoby podczas naświetlań. Działa także antybakteryjnie, więc idealnie sprawdzi się podczas infekcji.

Preparat Phyto Life z Tragankiem

Istotną kwestią jest fakt, iż zioło Traganek przeciwdziała rozwojowi choroby i polepsza wydolność oddechową. Może być stosowany także jako suplement diety zapobiegający różnego typu infekcjom. Zalecany jest szczególnie w okresie jesienno-zimowym.
Traganek ma także pomagać w wytwarzaniu się limfocytów T oraz makrofagów i komórek NK. Phyto Life firmy Earth Power to naturalny suplement diety, którego jednym ze składników jest właśnie ekstrakt z traganka chińskiego. Produkt wykazuje działanie antyoksydacyjne, poprawia pamięć i koncentrację oraz skutecznie redukuje stres. Jest więc to świetny suplement dla osób, które są przeciążone obowiązkami, w tym pracą umysłową. Phyto Life wzmacnia także układ sercowo-naczyniowy, dlatego polecany jest również osobom uprawiającym sport. Przez pobudzające działanie wspomaga także elastyczność mięśni i stawów. Usprawnia układ pokarmowy dzięki zawartości naturalnego rumianku i aloesu. Działa antybakteryjnie za sprawą naturalnych ekstraktów z kurkumy. Phyto Life zawiera w pełni naturalne i przebadane ekstrakty z wielu owoców i ziół.