february 141 - Dobre Zioła

Drogie Panie,
w tym poście będzie nieco bardziej kobieco, bo i kobieta jest autorem tego tekstu.

Moja przygoda z ziołami

Każda z Nas, a zapewne przynajmniej część, doświadczyła w swoim życiu poczucia, że jej organizm nie funkcjonuje tak jak byśmy tego oczekiwały. Powiem więcej on po prostu nie nadąża za Naszymi potrzebami i tempem życia. Brzmi znajomo?. Tyle chciałybyśmy zrobić, tyle przeróżnych planów zrealizować. Ale czasem jesteśmy zwyczajnie zmęczone. Brakuje nam energii.

Kobieta doskonała

Chciałybyśmy być kobietami „doskonałymi”. Przynajmniej Ja zawsze chciałam:). Ale nie wychodziło…może Wam też nie.?
U mnie zaczęło się to poprawiać, kiedy stałam się częścią zespołu Fit Fast.
Ci pasjonaci pokazali mi, że natura oferuje nam wiele ziół o działaniu terapeutycznym, które są odpowiedzią na Nasze dzisiejsze potrzeby. Okazało się, że korzyści płynące z ich stosowania, pozwoliły mi stawić czoła nie tylko codziennym wyzwaniom ale i moim oczekiwaniom.

Unikalna wiedza

Począwszy od tego wpisu wraz z profesjonalistami z różnych dziedzin będę dzielić się z Wami wiedzą o działaniu ziół, którą zdobyliśmy na przestrzeni lat. Będziemy mówić o leczeniu poszczególnych schorzeń „superziołami”, który wiele wykorzystaliśmy w Naszych produktach.
Nie omieszkam przemycać porad, przepisów na koktajle, potrawy i naturalne kosmetyki, które same będziecie mogły wykonać w domu. Będzie też trochę historii o powstaniu firmy i jej produktach.

Panowie

Wam dedykowane będą specjalne wpisy i cykle, w których będziemy krążyć  bliżej „męskich” tematów. A, że jak pokazują firmowe statystyki, wielu z Was kieruje do Nas ciekawe pytania, to i na nie postaramy się odpowiedzieć:).

Zaproszenie

Chciałabym przekazać Wam, że celem całego zespołu, jest dzielenie się wiedzą, o tym jak wspomagać ciało i duchowe wnętrze tak, by każdy z Nas mógł cieszyć się dobrym zdrowiem. Bądźcie z Nami na stronie fitfast.com.pl
i Fb na fitfast.pl. Korzystajcie z porad i promocji.

Dziś pożegnam się z Wami słowami Hipokratesa, ojca medycyny „zdrowie wymaga stanu równowagi między wpływami środowiska, sposobem życia oraz różnymi elementami ludzkiej natury, a przyroda jest lekarzem wszelkich chorób”

A tymczasem, dbajcie o Siebie

Pozdrawiam

Aleksandra Wysocka