o nas head - O nas

Earth Power International® – medycyna naturalna

Earth Power International to Polska firma o międzynarodowym zasięgu. Głównym aspektem działalności firmy jest produkcja suplementów diety opartych wyłącznie na naturalnych składnikach. Unikalną cechą produktów Earth Power International jest czerpanie z wielowiekowej tradycyjnej medycyny chińskiej oraz sposobu naturalnej ekstraktacji ziół. Zachodnie standardy jakości łączymy z holistycznym podejściem do zdrowia człowieka typowego dla medycyny Wschodu. Produkty Earth Power International to bezpieczne i certyfikowane suplementy diety, wspomagające funkcjonowanie i przywracające równowagę organizmu.

Najbardziej egzotycznym składnikiem naszych preparatów jest peruwiańska maca, ale w naszych produktach wykorzystujemy kilkadziesiąt różnych rodzajów ziół i owoców tj. acerola, żeńszeń, traganek chiński i wiele innych. Dobierając właściwe preparaty, można przeprowadzić detoks całego organizmu, zaś suplementy białkowe doskonale sprawdzą się przy redukcji masy ciała lub do budowania masy mięśniowej u sportowców oraz osób aktywnych fizycznie.

Synergy, tonik ziołowy i inne produkty

W sklepie internetowym firmy Earth Power International dostępne są naturalne preparaty o różnorodnym zastosowaniu, w tym m.in. naturalna witamina C (PHYTO C), Phyto Life, Phyto Man czy Fit Fast. Nasza oferta obejmuje:

  • suplementy diety na odchudzanie
  • suplementy diety na osłabienie organizmu
  • suplementy na odporność
  • suplementy na przeziębienie

Tym, co wyróżnia naszą ofertę, jest przede wszystkim nawiązywanie do naturalnych i tradycyjnych receptur czerpiących z dorobku medycyny chińskiej.

Najważniejsze elementy filozofii tworzenia produktów Earth Power

ikona jakosc - O nas

Gwarancja jakości

sprawdzona, mądra receptura tworzona zawsze przez autorytety medycyny naturalnej.

ikona receptura - O nas

Naturalna receptura

zioła wyłącznie najwyższej jakości, ze stosowną ilością substancji czynnych, z rejonów czystych biologicznie.

ikona tradycja - O nas

Tradycja i technologia

tradycyjna technologia ekstrakcji i produkcji kontrolowana nowoczesnymi badaniami laboratoryjnymi.

Certyfikaty

Jakość produktów Earth Power International zawsze była, jest i pozostanie najważniejsza. Nasza marka jest synonimem najwyższej jakości, skuteczności i bezpieczeństwa. Jako producent i dystrybutor suplementów diety dokładamy wszelkich starań aby produkty spełniał najwyższe standardy.

slice1 - O nas
slice2 - O nas
slice3 - O nas
slice4 - O nas
slice8 - O nas
slice7 - O nas
slice6 - O nas
slice5 - O nas
certyfikat pc - O nas
swiadectwo - O nas
certyfikat pc - O nas

Działalność Power Earth na świecie

flaga polski - O nas

Polska

flaga niemiec - O nas

Niemcy

flaga czech - O nas

Czechy

flaga węgier - O nas

Węgry

flaga indonezji - O nas

Indonezja

flaga slowacji - O nas

Słowacja

NAJNOWSZE OPINIE

Urszula
Dzięki Earth Power moje życie nabrało tempa. Doskonałe samopoczucie i energia dzięki unikatowym produktom w 100% pochodzenia naturalnego. Polecam Wszystkim.
★★★★★
Alicja
Wszystkim gorąco polecam, produkty sprawdzone, czuje sie fantastycznie pelny energii a co najważniejsze wyniki badan zmieniły się na lepsze - sukces! Życzę wszystkim zdrowia i pozdrawiam a firmie GRATULUJE takiego produktu !!!
★★★★★
Janina
Mam obecnie wiek biologiczny o 16 lat mnie dzięki naturalnym produktom Earth Power Działają tak po prostu
★★★★★